Sky Tower poziom +1,
Powstańców Śląskich 95,
53-332 Wrocław

O nas

Witamy w Chrono, świecie ludzi, dla których zegarki są pasją, a lata pracy w poukładanym świecie precyzyjnych mechanizmów sprawiły, że nabyte doświadczenie i gruntowna wiedza gwarantują profesjonalizm w świadczeniu zegarmistrzowskich usług.

Chrono jest marką należącą do Janeba Time Sp. z o.o. działającą w Polsce od ponad dwudziestu lat. Będąc dystrybutorem marek należących do grupy Festina, Frederique Constant oraz Oris świadczymy pełen zakres usług gwarancyjnych i pogwarancyjnych wszystkich naszych marek, jesteśmy partnerem i serwisujemy zegarki dystrybuowane przez grupę Zibi i Swatch, ale także świadczymy usługi pogwarancyjne zegarków wielu szanowanych producentów.

Chcąc sprostać wymogom jakie stawia przed nami rozwijający się rynek zegarków, uruchomiliśmy najnowocześniejsze w kraju Centrum Serwisowe Chrono, usytuowane w Sky Tower, budynku widocznym z każdego zakątka Wrocławia. Tym samym poza salonami sprzedaży działającymi pod marką Chrono rozszerzyliśmy zakres działalności o usługi serwisowe marek własnych i partnerskich.

Firma Janeba Time Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce następujących marek: Perrelet, Oris, Frederique Constant, Alpina, Jaguar, Candino, Festina, Lotus, Lotus Style, Calypso.

Ponadto jesteśmy właścicielem sklepów CHRONO, działających na terenie Warszawy i Wrocławia.

Siedziba firmy:
Janeba Time Sp. z o.o.
ul. Powstańców Śląskich 95
53-332 Wrocław
tel. +48 71 373 66 19

REGON: 930913002, NIP: 894-17-64-656, Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000188992

Autoryzowany serwis

Serwis pogwarancyjny dla pozostałych marek